"mniej znaczy więcej"

Idea naszej marki

DNA marki świetnie oddaje motto “mniej znaczy więcej”, dlatego wszystkie projekty charakteryzuje prostota i minimalizm, podszyte nowojorskim sznytem, który dodaje im kobiecości i elegancji.

 

Od początku projektant skupiał się na tworzeniu akcesoriów – głównie biżuterii, która stały się znakiem rozpoznawczym marki. Biżuteria wykonana ręcznie, z najwyższej jakości materiałów, zachwyca różnorodnością modeli i starannością wykonania.

 

Z czasem zaczął narastać, jednak twórczy niedosyt. Projektant postanowił wzbogacić kolekcję  w 2018 roku o dwie nowe linie: BAROQUE i MINERALS. 

Biżuteria poprzez swoją oryginalność przyciąga wzrok i podkreśla charakter nawet najprostszej stylizacji. Wykonana jest z materiałów niekonwencjonalnych, dzięki czemu szybko zyskała status obiektu pożądania.

 

Większość produktów jest wykonana w krótkich seriach, często nawet w pojedynczych egzemplarzach, a co najważniejsze wszystkie projekty są rękodziełem tworzonym w Polsce. Projektant realizuje również zamówienia indywidualne spełniając przy tym, oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W 2017 roku, marka została doceniona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego, który nominował ją do prestiżowego konkursu „Dobry Wzór 2017”. Kolekcje marki dostrzegają również przedstawiciele blogosfery np. Whitemad.pl czy Minimadge.pl.

FaLang translation system by Faboba