"mniej znaczy więcej"

Idea naszej marki

DNA - marki świetnie oddaje motto “mniej znaczy więcej”, dlatego wszystkie projekty charakteryzuje prostota i minimalizm, podszyte nowojorskim sznytem, który dodaje im kobiecości i elegancji.

 

Początkowo projektant skupiał się na tworzeniu akcesoriów – głównie torebek i biżuterii, które stały się znakiem rozpoznawczym marki. Torebki wykonane ręcznie, z najwyższej jakości włoskich skór, zachwycają różnorodnością modeli i starannością wykonania.

 

Z czasem zaczął narastać, jednak twórczy niedosyt. Projektant postanowił poszerzyć asorytment o kolekcję BASIC, a przede wszystkim o kolekcję PREMIUM.

Biżuteria poprzez swoją oryginalność przyciąga wzrok i podkreśla charakter nawet najprostszej stylizacji. Jest wykonana z materiałów niekonwencjonalncyh, dzięki czemu szybko zyskała status obiektu porządania.

 

Większość produktów jest wykonana w krótkich seriach, często nawet w pojedynczych egzemplarzach, a co najważniejsze wszystkie projekty są szyte w Polsce. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, projektant realizuje również zamówienia indywidualne spełniając przy tym, oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W tym roku, marka została doceniona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego, który nominował ją do prestiżowego konkursu „Dobry Wzór 2017”. Kolekcje marki dostrzegają również przedstawiciele blogosfery np. Whitemad.pl czy Minimadge.pl.